Rudek
Opis:

Cześć, mam na imię Rudi ???
Nie trudno się domyślić dlaczego. Moje futerko jest oczywiście rude. Cóż ja jeszcze mogę o sobie wymiałczeć? Jestem dość dużym kocurem, ale za to spokojnym i zdystansowanym. Lubię jedzonko i spanko. Czasami trochę poopowiadam.  Mam też pewne ukryte moce..... Potrafię po mistrzowsku wygrzewać kolana ??Chętnie przeniosę się właśnie na Twoje ?
???

Płeć: Kocur
Wiek: 14 lat 3 miesiąceUmaszczenie: RudeSierść: Krótka
Rasa: Europejski
Sterylizacja/Kastracja: Tak
Test na FeLV: Ujemny
Test na FIV: Ujemny
Status: Adoptowany
Miejsce pobytu: Dom stały
Galeria